خط کشی پارکینگ،خط کشی پارکینگ خودرو،خط کشی پارکینگ ساختمان،خط کشی کف پارکینگ،خط کشی پارکینگ ها ، خط کشی پارکینگ محوطه،استاپر،گارد کرنر،خط کشی ارزان،خط کشی پارکینگ ارزان

دربـاره ما

شرکت طرح و اندیشه شهر کوشان با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه خط کشی و شماره گذاری پارکینگ ، نصب و تجهیز علائم پارکینگ و طراحی علمی پارکینگ با بهره گیری از تیم اجرا و طراحی قدرتمند تا به امروز قویترین مجموعه در این زمینه بوده است . این مجموعه دارای قویترین تیم جهت ارزیابی و اجرای رنگ آمیزی پارکینگ های اداری ، مسکونی و تجاری میباشد . شرکت طرح و اندیشه شهر کوشان دارای یکی از قویترین رزومه های کشور در زمینه تجهیز و رنگ آمیزی پارکینگ میباشد.
تمامی رنگ های مورد استفاده در شرکت طرح و اندیشه شهر کوشان دارای تائیدیه پژوهشکده پلیمر ایران میباشد . همچنین رنگ های مورد استفاده در این شرکت از بهترین رزین های کره ای و اروپایی ساخته بهترین و معتبر ترین کارخانجات کشور میباشد . تمامی کارخانه های رنگ سازی ترایکی طرف قرار داد شرکت دارای گواهینامه UFI میباشند .
شرکت طرح و اندیشه شهر کوشان دارای قویترین تیم خط کشی و شماره گذاری و همچنین رنگ آمیزی و تجهیزات پارکینگ در کشور میباشد . تمامی خدمات و کالاهای شرکت دارای ضمانت نامه معتبر بین 12 تا 60 ماه میباشند .

اهداف ما

مشتری مهم‌ترین ناظر بر فعالیت‌های ماست. مشتری به ما وابسته نیست ما به او وابسته ایم او مزاحم کار ما نیست. او هدف کار ماست. او یک بیگانه در کار ما نیست، او بخشی از کار ماست. ما با انجام کاری برای او لطفی در حق او نمی کنیم. اوست که با فراهم کردن این فرصت به ما لطف می کند. مشتری تنها مرکز سود و نقدینگی ماست.

گاندی

ضمانت شروع کار ما برای شما میباشد . درست پس از پایان کار ، شروعی دوباره از خدمات و وفاداری ما به شما خواهد بود . ما همواره تا پایان دوره ضمانت با شما خواهیم بود و خدمت رسانی خواهیم کرد .

شرکت طرح و اندیشه شهر کوشان از بهترین رنگ های ترافیکی شامل اپوکسی ، پلی اورتان ، دو جزئی سرد ، اپوکسی 24 ساعته ، استاندارد ترافیکی و سرد و گرم ساخته بهترین کارخانجات کشور استفاده مینماید .

دانلود رزومه شرکت

شما میتوناید رزومه شرکت را در دو حالت PDF وTXT از لینک های روبرو دریافت کنید